Remont starego mieszkania

Remont starego mieszkania

Remont starego mieszkania

Gruczoły podstawowe są zaangażowane w produkcji hormonów płciowych u kobiet. Brak równowagi hormonalnej są czasami sięgają problemów gruczołowych zamiast zabiegu chirurgicznego, takiego jak podwiązanie jajowodów lub odwrócenia jajowodów. Remont starego mieszkania.

Gruczoły łojowe pierwotne zawierają podwzgórza, tarczycy i przysadki mózgowej. Mankiety te stale wysyłania sygnałów w celu utrzymania bilansu hormonów w organizmie. Problem z któregokolwiek z tych głównych gruczołów w organizmie kobiety może zaburzyć naturalną równowagę hormonów reprodukcyjnych estrogenów i progesteronu.

gruczoły Pierwotne

* Podwzgórze: Podwzgórze jest mały obszar na dolnej części mózgu. Podwzgórze jest odpowiedzialny za prawo rolne dwa główne miejsca pracy. Pierwsze procesy metaboliczne, takie jak kontrolowanie temperatury ciała, głód, pragnienie, zmęczenie i rytmu dobowego. Drugim jest kontrola nerwowego układu autonomicznego. hormony podwzgórza uwalniający jest również odpowiedzialna za stymulację lub hamowania wydzielania hormonów przysadki. Te hormony podwzgórza uwalniającego może mieć wpływ pigułek antykoncepcyjnych, stres, a niektóre choroby lub leków.

* Tarczycy: Tarczyca, jeden z największych gruczołów wydzielania wewnętrznego, znajduje się w szyi gorszej chrząstki tarczycy, czyli tuż poniżej "jabłko Adama". Niedoczynność tarczycy, w której niedoczynność tarczycy może powodować nadmierne ilości hormonu prolaktyny, może hamować owulację.

* Przysadki: Gruczoł przysadki lub przysadki, jest wielkości ziarnka grochu i waży 0,5 g. Jego położenie znajduje się w dolnej części podwzgórza u podstawy mózgu. Fossa przysadki, w którym rezyduje przysadka mózgowa, znajduje się w kości klinowej w środkowego dołu czaszki u podstawy mózgu. Przysadka mózgowa wydziela hormony dla homeostazy, w tym hormony tropowe, które stymulują innych gruczołów wydzielania wewnętrznego. To jest funkcjonalnie połączony z podwzgórza przez mediana eminencja i spoczywa w małej, koścista wnęka (siodełka tureckiego) objęte dural krotne (Diaphragma sellae). Mikroskopijne guzy lub prolactinoma na przysadkę mózgową może zwolnić hormonu prolaktyny, który może być przyczyną niepłodności poprzez zakłócanie owulacji.

W niektórych przypadkach obserwuje niedoczynności jako objaw pooperacyjnego zabiegu chirurgicznego w mózgu, lecz nie z drobnymi procedurami jak podwiązanie jajowodów lub jajowodów odwrócenia. Tubal Odwrócenie (jajowodów reanastomosis) to zabieg chirurgiczny, który przywraca funkcję jajowodów po podwiązanie jajowodów.

Zobacz stronę autora: tani hotel kujawsko pomorskie