Koszty remontu

Koszty remontu

Koszty remontu

Liściastego dowolnego gatunku mogą być wykorzystywane do pracy, a więc o to wykaz czynności zmiany schodów dywan drewna. Koszty remontu.

Krok 1: Usuń dywanie paski zszywacza i / lub resztek kleju. Nie martw się, jeśli drewno zostanie wyżłobione w tym procesie.

Krok 2: Odciąć istniejącą noski schodów budowlanych zarówno z przodu, a jeśli masz otwarty koniec, tam.

Krok 3: Usuń i przechowywać żadnych wrzecion, które mogą być wiercone pod schodami. Pozostawić newel w miejscu. Można obejść nich, o ile oczywiście swoją intencją jest, aby mieć nową balustradę również.

Krok 4: Użyj dopasowanie liściastego fornirowanych sklejki zmierzyć się z pionu do tyłu i Stringer. tłumacz języka francuskiego Nie ma sensu w korzystaniu lite drewno drzew liściastych tutaj, ponieważ nie ma żadnego zużycia w tym miejscu i ciała stałe są dużo trudniejsze do pracy.

Krok # 5: Klej w dół schodów stałych liściastego deski do twarzy starych bieżników, przy użyciu kleju budowlanego. Klej, który jest w rurce uszczelniania jest najłatwiejszy do zastosowania, w przeciwnym razie użyj małej pacy zębatej do rozprzestrzeniania się, szczególnie przy stosowaniu go do ¼"Sklejki lub wybrzuszenia będzie oczywiste.

Krok 6: Wymień wrzecion i wykończenia żadnych narożników przy pomocy odpowiednich kształtek ukryć szwy między sklejki stosowanych do wznoszenia i zastosowana dla Stringer.

Dalej: Najlepiej jest pre-finish cały sklejki i bieżniki przed instalacją. Poliuretany zazwyczaj trwa 48 godziny, aby dojść do pełni sił, dzięki czemu można go związać swoje kroki na trochę [ czasu, jeśli zdecydujesz się zrobić wykończenie na miejscu. Poza tym łatwiej jest uniknąć biegania czy wszystko może być gotowy, gdy na terenie płaskim.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat wymiany stopnie schodowe, zmieniając schodach dywan drewna odwiedzić naszą stronę internetową: http://www.woodsthebest.com Wiele informacji o tym, jak zamówić niestandardowe wykonanych czynności parkietem w wielkości, kształtu i gatunku drewna, które naprawdę chcą Plus wszelkie wskazówki dotyczące sposobu instalowania jak doświadczony profesjonalista.Po tym wszystkim precyzyjnej obróbki drewna jest wszystko w szczegółach.

Karen Lacasse opiera się na ponad 25-letnim doświadczeniem drzewnego, zarówno jako nauczyciel drewna i stolarza przemysłowego / właściciela Lacasse Sztuk drzewnych. Jest autorką tyłu woodsthebest.com gdzie można znaleźć artykuły i zasoby, aby pomóc wszystkich projektów domu aktualizacji. Ona projektuje wzory rzemiosła drewna i dzieli się swoją wiedzą rzemieślniczą w theWoodBox.com

Zobacz stronę autora: dmuchawy