Jak znaleźć dobrego malarza

Jak znaleźć dobrego malarza

Jak znaleźć dobrego malarza

Ward Burton jest jednym z niewielu ludzi na świecie NASCAR, które można nazwać dżentelmenem. Virginian rodzimych, Ward Burton urodził się 25 października 1961 roku w swoim rodzinnym mieście South Boston. Mieszka tam z żoną i trójką dzieci Tabitha - Sarah, Jeb i Ashton.Nazwa Ward Burtona jest synonimem pasji słowo i wyłączania torów wyścigowych. Niewiele wiadomo o tle Ward Burtona tym wyjątkiem, że zawsze był ekologiem. Jak znaleźć dobrego malarza.

Burton wpadł na scenie NASCAR w 1990 roku, z serii Busch. On http://wal-tom.pl/pieczatki,5,pl zakończył swój pierwszy sezon w 21 miejscu i stopniowo stała się lepiej z nadchodzących sezonach. Wszedł na 18 miejscu podczas swojego drugiego sezonu w swoim trzecim sezonie w Rockingham, Burton udało się wyłania zwycięzcę. Jego pełna czasu sezon w 1993 roku miał go na 6. miejscu. W następnym roku, Burton poszedł do Pucharu Winston gdzie prowadził 26 z 31 wyścigów, w których zdobył swój pierwszy Polak kariery w Charlotte Motor Speedway i gotowych 35. miejsce w klasyfikacji generalnej.

W 1995 roku, Burton powrócił do serii Busch przez 8 więcej startów, a on nie uruchomić kolejny wyścig Busch Series do roku 1999, gdzie zgromadził trzy top-pięć i pięć czołowej dziesiątki kończy się drugie miejsce w Dover International Speedway. W następnym sezonie, Burton był zaangażowany w 5 kolejnych wyścigach. W 2000 roku, Burton był w stanie wygrać Mall.com 400 w Darlington Speedway i zakończył na 10. miejscu na koniec sezonu. W 2001 roku zdobył Mountain Dew Southern 500 na raz, Darlington Speedway i wszedł na 14. W 2002 roku wygrał Daytona 500 na początku sezonu i jego poszedł o, aby wygrać New England 300, ale był mocno zawiedziony, gdy jego rankingu spadła do 25. Rok 2003 był gorszy rok dla Burton, kiedy zakończył sezon na 21 pozycja. Burton był wtedy bez pracy przez najbliższe dwa sezony, ale wrócił w 2006 roku, po serii NEXTEL Cup.

Zobacz stronę autora: https://climbingacademy.pl/mirek/