Jak odnowić dom

Jak odnowić dom

Jak odnowić dom

Będziesz musiał wysupłać ponad całą masę pieniędzy za przywilej korzystania z ich maszyny. Dlatego poprzez przyjmowanie statyn jesteś najprawdopodobniej skończy jako jeden z wielkich firm farmaceutycznych rekrutowano pacjentów, którzy przez stosowanie takich leków skończyć z chorobami nerek i niezwykle kosztownej wizyty w maszynie do dializy nerek szpitala. Jak odnowić dom.

Dlaczego Statyny Przewidziana?

Lekarze wielokrotnie stają się mimowolnymi przedstawiciele tych nienaturalnych i niebezpiecznych leków, ponieważ nie połknął skoku sprzedaży przedstawiciela narkotyków lub zostały kołysały przez Medical Journal artykuł, w którym firma farmaceutyczna był odpowiedzialny za ich treść. Powinno być dość łatwo zauważyć, że jest to zły przepis na uczciwej i bezstronnej nauki o zdrowiu. Mainstream lekarze są często przekonać do uwierzenia, że ??są to w rzeczywistości cudownych leków, a wielu po prostu zaakceptować tę głupotę, nie robiąc żadnych badań w ogóle. Zwielokrotnione miliardy dolarów zostały wydane do reklamowania tych leków jako "lek cud", podczas gdy śliskie kampanie reklamowe oraz przedstawiciele gładkie sprzedaży przyniosły armię nieświadomych lekarzy, którzy rzeczywiście stać dużych firm Drug najlepszych rzeczników i Wybielanie zębów Nowy Tomyśl biur dla tych leków zdrowia sapping.

Statyny są okropnym Farsa

Jeśli prawda o statyn nie został stłumiony, lecz stała się publicznie wiadoma, te okropne obrzydliwości nigdy być przepisywane każdemu. Firmy farmaceutyczne zaczną odeprzeć procesów sądowych ze względu na ich fałszywych kampanii reklamowych i ich wiele innych sztuczek marketingowych. Jeśli lekarz jest nieodpowiedzialny przepisując te aberracje do was w imię zdrowia, należy uruchomić i nie chodzić z jego / jej ustanowienia. On lub ona nie należy powierzyć swoje zdrowie, ponieważ lekarz albo nie badać prawdę o tych statyn lub ignorowane prawdę wybierającego, a za udział w wielkich zysków.