Ekipa remontowa

Ekipa remontowa

Ekipa remontowa

Gruntowa może zostać zanieczyszczony na kilka sposobów. Jest odpływ ze składowisk odpadów, nieszczelne podziemne zbiorniki i pestycydy i herbicydy są zazwyczaj kilka Źródeł. Ekipa remontowa.

Istnieje kilka zagrożeń należy rozważyć Wynajem mieszkań Łódź i testy dla we własnych domach lub w jednym biorą pod uwagę kupno. Niektóre z tych zagrożeń, obejmują, ale nie są ograniczone do radon, azbest, farby na bazie ołowiu, tlenek węgla i wód gruntowych. Koszty badań tych zagrożeń są stosunkowo małe. Koszt jest szczególnie mała w porównaniu z kosztem obecności zagrożenia środowiska, że ??nie wiem istnieje.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zagrożeń dla środowiska w całym domu, prosimy o kontakt z Preston Sandlin na www.homeinspectioncarolina.com.

Preston Sandlin jest inspektor do domu i inwestor nieruchomości w Charlotte NC. Został przeprowadzania inspekcji domu i zakup nieruchomości w Charlotte NC od ponad 11 lat. Jest członkiem Stowarzyszenia North Carolina inspektor domu, The Charlotte Regionalnego Stowarzyszenia Realtors i BBB.