Jakie narzędzia do remontu mieszkania

Jakie narzędzia do remontu mieszkania

Jakie narzędzia do remontu mieszkania

Od tarczowe są w wersji przenośnej piły tablicy, nie są przeznaczone do mocowania do stołu. Jednak mobilność może być wadą, jeśli staramy się precyzyjnych cięć, takich jak miters lub innymi kątami. Aby pomóc w podjęciu bardziej dokładnych cięć, można zbudować okrągły stół piły w swoim własnym sklepie. Jakie narzędzia do remontu mieszkania.

Krok 1

Zbieranie materiałów, które zawierają 3/4 "grubości średniej gęstości nakładki (MDO) w 36" x16 "arkuszy, z 36" x nasza %strona www% 8 1/2 "kawałek, a 36" X1 "kawałek i dwa 36" X1 1/2 "kawałki, ołówek, linijka, układanki, osiem paski 1" X2 "drewno, gwoździe, młotek, wiertarka, 1/4" i 1/2 "wiertła, śruby, piła tarczowa, 1/2" kołków, kwadrat prędkości i 1/4 "śruba karetki.

Krok 2

Zaznaczyć punkt środkowy 3/4 "z krawędzi na dłuższym boku 36" x16 "MDO.

etap 3,

Korzystanie z linijki zaznaczyć promień od tego punktu środkowego na tej przedniej krawędzi. Następnie narysować linię prostą 10 cali od i równolegle do tylnej krawędzi.

Etap 4

Aby wyciąć tabelę, która po prostu oznaczony, należy użyć wyrzynarki ściąć 10 "linię wokół promienia iw dół linii 10" po drugiej stronie. Teraz masz kształt stołu.

Etap 5

Rzut Działki Łódź tabeli do jego pleców, paznokci sześć pasków z drewna 1 "X2" do wszystkich prostych krawędzi jak wsparcie dla tabeli.

Etap 6

Wróć do oryginalnego znaku na środkowego grzbietu i wywiercić otwór 1/2 ", w którym zostaną umieszczone kołki służyć jako pivot na ramieniu.

Krok 7

W dół od otworu na tej wierzchniej, dołączyć dwa kolejne 1 "X2" paski 10 cali służyć jako ogrodzenie dla przewodnika.

Krok 8

Weź dwa kawałki MDO, które są 36 "X1 1/2" i cięte pod kątem 45 stopni od każdego końca. Z kątów, skierowaną do wewnątrz, śruby te dwa fragmenty na końcach elementu MDO 36 "x 8 1/2". To sprawia, że ??wózek z elementami dystansowymi.

Krok 9