Jak znaleźć dobra ekipę remontowa

Jak znaleźć dobra ekipę remontowa

Jak znaleźć dobra ekipę remontowa

Radon okazał się powodować raka płuc. Osoby, które palą i spędzają dużo czasu w pomieszczeniach zamkniętych są szczególnie zagrożone. EPA ma broszurę "Poradnik Obywatelski do Radon" Jest on dostępny w trybie online lub w lokalnym biurze EPA. Jak znaleźć dobra ekipę remontowa.

Kolejny bezbarwny i bezwonny gaz, który stanowi zagrożenie dla zdrowia jest tlenek węgla. Tlenek węgla jest produktem ubocznym spalania paliw kopalnych na urządzeniu lub systemie grzewczym. To również może pochodzić z układu wydechowego samochodu. Kilka lat temu w Charlotte, cztery osoby zginęły, gdy ktoś zostawił ich prowadzenia samochodu w garażu kamienicy. Garaże były pod jednostek. Najwyraźniej ktoś wyciągnął w ich garażu i zapomnieć włączyć swój samochód off. Zabił cztery osoby. Potem Charlotte sprawiły, że prawo mieć detektor tlenku węgla, jeśli masz jakiekolwiek urządzenia gazowego spalania. Kiedy te urządzenia są wentylowane właściwie nie jest problemem. Gdy niewłaściwe wentylacyjnych i urządzeń działa wadliwie i pozwolenia dużych ilości CO ma zostać wydany w strukturze, to stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Jej efekt jest potęgowany przez fakt, że CO jest tak trudne do wykrycia. CO jest szybko wchłaniany przez organizm hamującym zdolność krwi do przenoszenia tlenu. To powoduje zawroty głowy i nudności. Ponad 200 zgonów wystąpić z CO zatrucia każdego roku. Detektory tlenku węgla są dostępne, a ich stosowanie jest obowiązkowe w niektórych obszarach.

Zanieczyszczenie wód gruntowych jest problemem w niektórych obszarach. Woda gruntowa jest woda, która istnieje pod powierzchnią ziemi. Wszelkie zanieczyszczenia wód gruntowych może zagrozić dopływ czystej, czystą wodą przez prywatnych studni i wodociągów publicznych. Jeśli woda zostanie zanieczyszczona, naturalne filtrowanie Ziemi może nie być wystarczające, aby zapewnić dostępność czystej wody.

Zobacz stronę autora: smar do ślizgu