Koszty remontu

Liściastego dowolnego gatunku mogą być wykorzystywane do pracy, a więc o to wykaz czynności zmiany schodów dywan drewna.

Krok 1: Usuń dywanie paski zszywacza i / lub resztek kleju. Nie martw się, jeśli drewno zostanie wyżłobione w tym procesie.

Krok 2: Odciąć istniejącą noski schodów budowlanych zarówno z przodu, a jeśli masz otwarty koniec, tam.

Krok 3: Usuń i przechowywać żadnych wrzecion, które mogą być wiercone pod schodami. Pozostawić newel w miejscu. Można obejść nich, o ile oczywiście swoją intencją jest, aby mieć nową balustradę również.

Krok 4: Użyj dopasowanie liściastego fornirowanych sklejki zmierzyć się z pionu do tyłu i Stringer. Nie ma sensu w korzystaniu lite drewno drzew liściastych tutaj, ponieważ nie ma żadnego zużycia w tym miejscu i ciała stałe są dużo trudniejsze do pracy.

Krok # 5: Klej w dół schodów stałych liściastego deski do twarzy starych bieżników, przy użyciu kleju budowlanego. Klej, który jest w rurce uszczelniania jest najłatwiejszy do zastosowania, w przeciwnym razie użyj małej pacy zębatej do rozprzestrzeniania się, szczególnie przy stosowaniu go do ¼"Sklejki lub wybrzuszenia będzie oczywiste.

Krok 6: Wymień wrzecion i wykończenia żadnych narożników przy pomocy odpowiednich kształtek ukryć szwy między sklejki stosowanych do wznoszenia i zastosowana dla Stringer.

Dalej: Najlepiej jest pre-finish cały sklejki i bieżniki przed instalacją. Poliuretany zazwyczaj trwa 48 godziny, aby dojść do pełni sił, dzięki czemu można go związać swoje kroki na trochę hurtownia odzieży dziecięcej czasu, jeśli zdecydujesz się zrobić wykończenie na miejscu. Poza tym łatwiej jest uniknąć biegania czy wszystko może być gotowy, gdy na terenie płaskim.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat wymiany stopnie schodowe, zmieniając schodach dywan drewna odwiedzić naszą stronę internetową: http://www.woodsthebest.com Wiele informacji o tym, jak zamówić niestandardowe wykonanych czynności parkietem w wielkości, kształtu i gatunku drewna, które naprawdę chcą Plus wszelkie wskazówki dotyczące sposobu instalowania jak doświadczony profesjonalista.Po tym wszystkim precyzyjnej obróbki drewna jest wszystko w szczegółach.

Karen Lacasse opiera się na ponad 25-letnim doświadczeniem drzewnego, zarówno jako nauczyciel drewna i stolarza przemysłowego / właściciela Lacasse Sztuk drzewnych. Jest autorką tyłu woodsthebest.com gdzie można znaleźć artykuły i zasoby, aby pomóc wszystkich projektów domu aktualizacji. Ona projektuje wzory rzemiosła drewna i dzieli się swoją wiedzą rzemieślniczą w theWoodBox.com


- autor artykułu